Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Do 250 zł dla klientów Pekao. Bank rozdaje kody na zakupy za założenie Konta Przekorzystnego z kartą Visa

Promocja potrwa do końca roku lub do wyczerpania limitu rachunków objętych akcją

Bank Pekao poinformował o uruchomieniu promocji, w której reklamowane będzie Konto Przekorzystne. Aby wziąć w niej udział, należy do końca roku założyć rachunek online. Podczas wypełniania wniosku klient wybiera nagrodę – 50 zł w formie e-kodu do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, 4F lub na Allegro. Ważne, by na tym etapie wskazać preferowaną nagrodę, w przeciwnym razie promocja nie zadziała.

Przeczytajcie także: mPay nie odpuszcza inwestycji w Dom Maklerski BPS

Po otwarciu konta nowy klient powinien wykonać w styczniu 2022 roku pięć transakcji kartą przypisaną do rachunku (liczą się wydatki stacjonarne i online). Jeśli uda się to zrobić, użytkownik otrzyma e-kod o wartości 100 zł. Kolejne 100 zł dostanie każdy uczestnik promocji, który wykona pięć transakcji bezgotówkowych w lutym. Ostatnia nagroda powinna trafić do klienta przed 29 kwietnia przyszłego roku. Promocją objęto maksymalnie 2,8 tys. rachunków.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wprowadza Xiaomi Pay

Bank dodaje, że klient nie płaci za prowadzenia Konta Przekorzystnego z kartą wielowalutową Visa. Dodatkowo darmowa będzie karta i w każdym miesiącu dwie wypłaty gotówki wykonane przy jej pomocy ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz bez limitu za granicą. Jednak w tym celu klient musi spełnić kilka warunków. Na konto powinno wpłynąć w danym miesiącu minimum 500 zł, a karty trzeba użyć przynajmniej raz. Osoby, które nie ukończyły 26 roku życia skorzystają z tych bonusów bezwarunkowo.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies