Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PayPo uruchomi usługę "podziel na 3". Oferuje nieoprocentowane raty

Usługa pojawi się w pierwszych sklepach w grudniu i będzie dostępna online oraz stacjonarnie

Fintech PayPo zapowiedział uruchomienie nowej usługi: "podziel na 3". Z jej pomocą klienci będą mogli rozłożyć płatność za zakupy na trzy raty zero proc. Rozwiązanie pojawi się w pierwszych sklepach w grudniu. Dotyczy to zarówno placówek stacjonarnych jak i e-commerce.

Przeczytajcie także: Cinkciarz udostępnił superaplikację

Korzystając z "podziel na 3" klient może rozłożyć płatność na raty, z których pierwszą ureguluje 30 dni po zakupie, drugą po 60 dniach, a trzecią po 90. Jednocześnie fintech wyjaśnia, że jego rozwiązanie jest elastyczne i w niektórych sklepach może się pojawić inna liczba rat – usługodawca będzie to ustalał indywidualnie z każdym partnerem. W przyszłym roku PayPo zamierza wejść na rynki zagraniczne i również zaoferuje na nich wspomniany produkt.

Przeczytajcie także: Revolut wreszcie uruchamia Apple Pay dla juniorów

PayPo pojawił się w segmencie płatności odroczonych w 2016 roku. Od tego czasu fintech nawiązał współpracę z 20 tys. sklepów i zapewnił finansowanie dla blisko 600 tys. kupujących, którzy nie angażując własnych środków, mogą kupić i sprawdzić produkt oraz w razie potrzeby zwrócić go bez żadnych kosztów. Korzyścią dla sklepów internetowych jest z kolei większa sprzedaż i mniejsza liczba tzw. porzuconych koszyków.

Usługa "podziel na 3" nie jest nowością nad Wisłą – podobne rozwiązanie przed rokiem wprowadziła konkurencja PayPo, fintech Twisto.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies