Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zonda i ZEN nawiązały współpracę. Wpłacanie środków na kryptogiełdzie przyspieszy

Klienci Zondy, którzy nie posiadają jeszcze konta ZEN, będą mogli korzystać z planu Gold przez rok za darmo

ZEN i Zonda (dawniej BitBay) poinformowały o nawiązaniu współpracy. W efekcie użytkownicy giełdy kryptowalut zyskali pokaźną liczbę (24) metod szybkich wpłat środków na konto. Wśród nich wymienić można karty płatnicze, przelewy natychmiastowe czy Apple Pay i Google Pay. Będą oni mogli także wypłacać pieniądze w złotych na konto ZEN.

Przeczytajcie także: Prezes Polskich ePłatności został szefem rady nadzorczej IAI

Firmy wyjaśniają w komunikacie, że osoba, która posiada już konto w ZEN, może aktywować usługę w ustawieniach na platformie. Jeśli użytkownik nie jest jeszcze zarejestrowany w systemie tego fintechu, powinien zalogować się na stronie Zondy i postępować zgodnie z podanymi tam instrukcjami. Podmioty dodają, że ta druga grupa klientów może liczyć na bonus: plan Gold w ZEN będzie dla nich darmowy przez 12 miesięcy. Wśród wynikających z tego korzyści można wymienić możliwość prowadzenia rachunku IBAN w ponad 30 walutach, bezpłatne przewalutowanie (do 5 tys. euro miesięcznie) oraz bezpłatne wypłaty z bankomatów (do 300 euro miesięcznie).

Przeczytajcie także: CashDirector startuje na amerykańskim rynku

Doniesienia na temat zmiany nazwy z BitBay na Zonda pojawiły się przed tygodniem. Rozpoznawalna, nie tylko w Polsce, giełda kryptowalut zdecydowała się na taki ruch, ponieważ zamierza rozszerzać portfolio produktów i usług. Za kilka miesięcy firma chce wprowadzić do oferty kartę debetową Zonda Card. W drugiej połowie przyszłego roku mają się natomiast pojawić nowy serwis transakcyjny oraz aplikacja mobilna Zonda.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies