Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
250 zł na zakupy w InPost Fresh od Citi. Bank promocją zachęca do założenia konta

Promocja trwa do końca października. Skorzystają z niej wyłącznie mieszkańcy Warszawy

Citi Bank Handlowy przygotował promocję, poprzez którą zachęca do założenia CitiKonta. Osoby, które zdecydują się zostać klientami banku, mogą liczyć na 250 zł do wydania w aplikacji Inpost Fresh. Oferta obowiązuje do końca października dla pierwszych stu klientów, którzy spełnią warunki opisane w regulaminie.

Przeczytajcie także: Vinted pod lupą UOKiK

Po otwarciu CitiKonta jego użytkownik musi przelać na rachunek minimum 2 tys. zł. Środki trzeba przesłać jednorazowo lub w kilku częściach, ale do końca listopada. Wymagane jest także przynajmniej jedno logowanie w bankowości mobilnej. Działania te uprawniają do odebrania kodów rabatowych (dwa razy po 125 zł) InPost Fresh przez bankowość online.

Przeczytajcie także: Po fintechu w NBP nie ma już śladu

InPost Fresh to aplikacja, za pośrednictwem której można zamawiać produkty ze sklepów Makro. Apkę można znaleźć w App Store oraz Google Play. Niestety, rozwiązanie działa na razie jedynie w Warszawie i wybranych okolicznych miejscowościach, więc zasięg promocji Citi Handlowego jest mocno ograniczony. Klienci powinni też wiedzieć, że każdy kod może zostać wykorzystany jednorazowo, nie łączy się on z innymi voucherami czy kodami rabatowymi, a warunkiem jego użycia jest złożenie zamówienia o wartości minimum 200 zł.

Z instrukcji udostępnionej przez bank wynika, że kody można wykorzystać do 25 stycznia (potem kod przepada). Nie pokrywają one kosztów dostawy, a z tak opłaconych zakupów są wyłączone m.in. alkohol i wyroby tytoniowe.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies