Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci giełdy BitBay mogą wypłacać środki ekspresowo na karty Visa. Ale prowizja za to wynosi prawie 3 proc.

Wcześniej spółka wprowadziła takie rozwiązanie dla kart Mastercard

BitBay, wywodząca się z Polski giełda kryptowalut, poinformowała, że jej klienci mogą wypłacać środki na karty debetowe i kredytowe Visa. Dotyczy to wypłat w złotówkach oraz euro. Firma uściśla, że transakcje tego typu są obsługiwane przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czas oczekiwania na zaksięgowanie środków wynosi około 10 minut.

Przeczytajcie także: IdoSell integruje się z Packetą

Aby skorzystać z tego rozwiązania, należy przede wszystkim wykonać pełną weryfikację konta. Klient musi także włączyć dwuskładnikowe uwierzytelnianie podczas logowania – spółka wyjaśnia na swojej stronie, jak to zrobić. Konieczne też będzie określenie waluty, w której zlecona zostanie wypłata. Firma przypomina, że jeśli karta obsługuje inną walutę, bank pobierze prowizję za przewalutowanie.

Użytkownik giełdy powinien wybrać opcję Wypłata, a następnie Karta płatnicza. Należy kliknąć w Dodaj kartę i zapoznać się z regulaminem usługi. Po jego zatwierdzeniu nastąpi przekierowanie na stronę operatora karty. Pozostaje uzupełnić dane plastiku (imię, nazwisko, numer karty, datę ważności oraz kod CVV). Podczas weryfikacji karty zostanie pobrana bezzwrotna opłata w kwocie do jednego euro. Operator poprosi o zalogowanie do banku oraz potwierdzenie kwoty transakcji weryfikacyjnej. Od tego momentu można zlecać wypłaty.

Przeczytajcie także: Amazon Prime od dziś w Polsce

BitBay podaje na swojej stronie, że prowizja od wypłaty środków na kartę wynosi 2,99 proc., przy czym minimalna kwota to 10 zł lub 2,5 euro. W ciągu 30 dni można zrealizować wypłaty na łączną kwotę 15 tys. euro. Limit jednorazowej wypłaty to 5 tys. euro. Informacja o pozostałym do wykorzystania limicie jest widoczna podczas transakcji. Na koncie można mieć aktywne trzy karty, a każda z nich może być w dowolnym momencie usunięta – wystarczy kliknąć przycisk Dezaktywuj.

W przypadku kart Mastercard rozwiązanie jest dostępne od grudnia ubiegłego roku.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies