Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa aktualizacja IKO na urządzenia z iOS. Posiadacze iPhone'ów mogą już inwestować na giełdzie

Wcześniej podobna aktualizacja aplikacji PKO BP pojawiła się na urządzeniach z systemem Android

PKO BP poinformował o aktualizacji aplikacji mobilnej IKO. Tym razem instytucja skupiła się na narzędziach inwestycyjnych, które do niedawna były dostępne za pośrednictwem internetowego serwisu transakcyjnego. Odświeżona wersja IKO daje dostęp m.in. do oferty funduszy inwestycyjnych. Klient może poznać informacje na ich temat, w tym historię notowań, ale też przeprowadzić transakcje kupna i sprzedaży.

Przeczytajcie także: PKO BP ma nowego rzecznika prasowego

Użytkownicy aplikacji mobilnej PKO BP zyskali też dostęp do usług Biura Maklerskiego. Dzięki temu mają możliwość łatwego korzystania z funkcji wpłacania środków i ich inwestowania. W IKO klient sprawdzi notowania albo złoży zlecenie na polskiej lub zagranicznej giełdzie. Bank umożliwił również sprawdzanie stanu Pracowniczych Planów Kapitałowych i Pracowniczych Programów Emerytalnych.

Instytucja przed tygodniem informowała o udostepnieniu tych nowości w aplikacji IKO na platformę Android. Teraz pojawiła się odświeżona wersja dla urządzeń z iOS. Informując o zmianach, bank przypomniał, że z wybranych funkcji IKO korzystać mogą osoby, które nie posiadają konta w PKO BP. Użytkownik musi jedynie skończyć 18 lat, posiadać polskie obywatelstwo i polski adres zamieszkania.

Przeczytajcie także: Pango zmienia nazwę na AnyPark

PKO powiadomiło również, że w aplikacji oraz przez serwis transakcyjny można już też kupować ubezpieczenia mieszkań PKO Dom, których wprowadzenie do oferty bank niedawno anonsował. Oprócz tradycyjnej ochrony PKO proponuje wykorzystanie przy ubezpieczeniu technologii smart home. Klienci mogą sięgnąć po system zabezpieczeń, przygotowanych przez firmę Fibaro, w tym czujniki zalania, pożaru, włamania, czadu. Przy zakupie polisy PKO Dom ubezpieczający dostają 40 proc. zniżki na zakup centrali koordynującej pracę sensorów oraz zakup urządzeń, które mają pomóc uniknąć szkód lub zminimalizować ich skutki.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies