Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Promocja dla firm od ING i Mastercard. Do wygrania jest blisko 1 mln zł

Loteria "Pieniądze na start w biznesie" przeznaczona jest dla nowych klientów banku

ING i Mastercard uruchomiły promocję dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W loterii "Pieniądze na start w biznesie" mogą wziąć udział nowi klienci, którzy nie mieli w ING konta firmowego od co najmniej sześciu miesięcy do daty startu loterii. Organizatorzy przewidzieli 65 nagród po 10 tys. zł oraz trzy nagrody w wysokości 100 tys. zł. Pieniądze będą przyznawane w formie karty przedpłaconej.

Przeczytajcie także: Kierowcy w Warszawie zapłacą kary szybkim przelewem

Aby skorzystać z promocji, należy do 27 listopada otworzyć Konto Direct dla Firmy z kartą Mastercard Business. Czas na zapisanie się w loterii jest do 30 listopada. Bank zapewnia, że w ciągu dwóch dni o założenia rachunku za pośrednictwem bankowości internetowej wyśle klientowi zaproszenie do udziału w promocji. Po rejestracji pozostaje już płacić kartą Mastercard. Jedna płatność daje udział w losowaniu nagrody wartości 10 tys. zł. Wykonując 10 płatności, można powalczyć o 100 tys. zł.

Przeczytajcie także: IdoSell nawiązał współpracę z Wish

Losowania mniejszych nagród będą się odbywać co tydzień od 29 września. Przewidziano ich 13, w każdym do zdobycia będzie pięć nagród. Na koniec października, listopada i grudnia rozlosowane zostaną nagrody główne. W promocji będą brane pod uwagę transakcje wykonane kartą do 21 grudnia br. Więcej informacji na temat tej akcji znajdziecie w regulaminie. Organizatorzy zaznaczają w komunikacie, że konto firmowe w ING można otworzyć całkowicie online.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies