Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polcard z promocją urodzinową. Specjalna oferta obowiązuje przez 30 miesięcy

Preferencyjne warunki dotyczą klientów bez terminala, ale także tych, którzy już korzystają z takiego urządzenia

Z okazji 30. rocznicy obecności na polskim rynku płatniczym Polcard przygotował dla klientów ofertę specjalną. Przedsiębiorcom, którzy w ciągu ostatniego roku nie przyjmowali płatności bezgotówkowych, firma oferuje do trzech terminali za 0 zł i prowizję 0 proc. przez pierwszych 12 miesięcy (w ramach Polski Bezgotówkowej). Przez kolejnych 18 miesięcy terminal dostępny jest od 1 zł miesięcznie, firma wspomina także o atrakcyjnej prowizji od transakcji.

Przeczytajcie także: Booking.com z własnym fintechem

Nowym klientom, którzy już korzystają z urządzenia innej firmy, spółka proponuje z kolei opłatę za urządzenie od 1 zł miesięcznie przez 30 miesięcy, a do tego atrakcyjną prowizję i możliwość przetestowania terminala przez sześć miesięcy bez zobowiązań. Firma zaznacza, że promocja jest ograniczona czasowo i umożliwia zamówienie do 10 terminali. Więcej informacji na temat oferty urodzinowej Polcard znajdziecie pod tym adresem.

Przeczytajcie także: Nowe logo zastrzeżone przez NBP

Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl o osiągnięciach, jakimi może się pochwalić Polcard trzy dekady po powstaniu. W 1992 roku podmiot wprowadził na polski rynek pierwszy terminal płatniczy do przyjmowania transakcji kartami, rok później zadebiutowała pierwsza polska karta płatnicza Polcard. Pod koniec wieku spółka wprowadziła płatności online, a dziesięć lat później terminale mobilne. W połowie poprzedniej dekady pojawiły się pierwsze płatności urządzeniami mobilnymi, a w minionym roku wydawnictwo kart online. Obecnym właścicielem marki jest First Data Polska należąca do amerykańskiej korporacji Fiserv.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies