Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Volkswagen Bank zapowiedział nowe wzory kart. Zainteresują fanów motoryzacji

Trzy grafiki przedstawiają ikony niemieckiego koncernu. Czwarta prezentuje jego nowe logo

Volkswagen Bank poinformował o wprowadzeniu nowych wzorów kart – tym razem odwołano się do korzeni niemieckiego koncernu i na plastikach przedstawiono ikony motoryzacji: garbusa oraz bulika. Nowi klienci instytucji otrzymają kartę z wybranym wizerunkiem za darmo. Jeżeli ktoś ma już plastik, ale zachce go zmienić, zapłaci za tę operację 15 zł.

Przeczytajcie także: Euronet uruchomi 200 bankomatów sezonowych

Spółka wprowadziła cztery nowe wzory kart Visa Business do firmowego Plus Konta Biznes. Grafika pierwszej z nich przedstawia garbusa w wersji cabrio. Wzór na karcie numer dwa to klasyczna odmiana Volkswagena Beetle, z zaokrągloną linią dachu. Trzeci model to Volkswagen Bulli (popularny bulik, zwany też ogórkiem). Dla fanów marki, którzy nie chcą konkretnego modelu, przygotowano czwarty wzór z nowym logo Volkswagena.

Bank przypomniał też w komunikacie, że klienci posiadający rachunki firmowe i karty Visa Business mogą liczyć na dodatkową pomoc w ramach trwającej od listopada promocji prowadzonej we współpracy z Visa i Vindicat. Inicjatywa pod hasłem "Należy ci się wsparcie" gwarantuje bezpłatny dostęp do usług umożliwiających automatyczną windykację niezapłaconych faktur, bazy wiedzy i giełdy długów.

Przeczytajcie także: Oto Mapa polskiego fintechu 2021

Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że Volkswagen Financial Services zapowiedział uruchomienie strony vwfs.pl. W efekcie klienci zyskają w jednym miejscu dostęp do wszystkich produktów i usług bankowych, leasingowych, ubezpieczeniowych oraz serwisowych. Logowanie do kont bankowych czy portalu klienta pozostanie bez zmian. Start nowej strony zapowiedziano na 21 czerwca.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies