Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
IT Card partnerem Visy w programie Fintech in a box. Będzie wydawać karty fintechów

Rozszerzenie współpracy IT Card i Visy to jeden z efektów rynkowych zmian wywołanych pandemią i wzrostem popularności usług cyfrowych

Firma IT Card, znana m.in. jako operator terminali płatniczych działających pod marką Planet Pay czy sieci bankomatów Planet Cash, poinformowała, że została partnerem Visy w programie Fintech in a box. W efekcie spółka stanie się wydawcą kart dla biznesów działających na styku finansów i nowych technologii. IT Card uczestniczy w tym projekcie jako licencjonowany wydawca kart.

Przeczytajcie także: Revolut wydłuża okres bezodsetkowy dla zadłużenia na kartach

Rozwój współpracy IT Card i Visy to pochodna wzrostu popularności płatności cyfrowych oraz zmian w usługach finansowych, na które wpływ miała pandemia. Związane z nią lockdowny i sytuacja epidemiologiczna sprawiły, że ewoluowały preferencje klientów. A na to muszą reagować fintechy, w czym pomogą im Visa i IT Card. Oba podmioty podkreślają, że ich partnerzy będą mogli skorzystać z wiedzy, doświadczenia i zasobów gromadzonych od lat.

Przeczytajcie także: Uniqa wprowadzi nowy portal internetowy

IT Card przypomina, że od dekady uczestniczy w rozwoju płatności w Polsce, a w wachlarzu świadczonych usług znaleźć można te związane z obsługą bankomatów, autoryzacji 3DS, płatności online, aplikacji mobilnych, ale też wspomnianych terminali oraz kart. W minionym roku firma IT Card przetworzyła i rozliczyła transakcje na łączną kwotę niemal 200 miliardów złotych.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies