Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Produkty i usługi Volkswagen Financial Services dostępne w jednym miejscu. Ruszy nowy serwis

Na 21 czerwca zapowiedziano start strony łączącej serwisy vwleasing.pl, vwbank.pl oraz vwfs.pl

Volkswagen Financial Services, czyli finansowa odnoga niemieckiego koncernu motoryzacyjnego, zapowiada uruchomienie strony vwfs.pl. W efekcie klienci zyskają w jednym miejscu dostęp do wszystkich produktów i usług bankowych, leasingowych, ubezpieczeniowych oraz serwisowych. Jednocześnie instytucja zaznacza, że logowanie do kont bankowych czy portalu klienta pozostanie bez zmian.

Przeczytajcie także: Beesafe rozszerza swoją ofertę

Dotychczas klienci tego podmiotu, a więc przede wszystkim firmy, jako że Volkswagen Bank nie obsługuje w Polsce klientów indywidualnych, korzystali z kilku serwisów. Pod adresem vwbank.pl można było znaleźć usługi bankowe, w tym rachunki dla firm, ubezpieczenia, kredyty czy lokaty. Za usługi leasingowe odpowiadał vwleasing.pl, gdzie oprócz finansowania zakupu pojazdów (zarówno nowych, jak i używanych) odbywała się obsługa klientów flotowych. Z kolei vwfs.pl zawierał informacje korporacyjne i m.in. aktualności. Niedługo wszystkie produkty i dane znajdziecie pod tym ostatnim adresem.

Przeczytajcie także: KIR zaoferuje jeszcze więcej fintechowych usług

Instytucja zapewnia, że zmiana niesie ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim dostęp do różnych usług (m.in. konta bankowe, lokaty, kredyty, leasingi ubezpieczenia) jest łatwiejszy i szybszy. Pojawiły się też nowe funkcje, w tym możliwość doboru rozwiązań do potrzeb konkretnych klientów. Ci ostatni zyskują dostęp do dokumentów czy opcję zastrzegania kart. Serwis zawiera też komplet informacji na temat ubezpieczeń komunikacyjnych oraz kalkulator ofert.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies